Skip to main content
جستجو
تعرفه آگهی‌ها

تعرفه آگهی‌ها

رایگان هم‌اکنون ثبت نام کنید. اولین آگهی شما رایگان خواهد بود!


برای مشاهده کامل جدول آن را به چپ و راست حرکت دهید

نوع آگهی ساده فرادید سرآمد
قیمت (تومان) رایگان ۴ هزار ۱۵ هزار
مدت ۳۰ روز ۳۰ روز ۶۰ روز
به‌روزرسانی رایگان ۱۰ روز یکبار ۵ روز یکبار همیشه به‌روز
نمایش آمار بازدید -
شانس دیده‌شدن عادی زیاد قطعی
تنها آگهی اول منطقه - -
ارسال پیامک به گوش به‌زنگ‌ها - تا ۱۰۰ عدد تا ۱۰۰۰ عدد

هزینه هربار به‌روز رسانی غیر رایگان ۱۰۰۰ تومان
هزینه ارسال ۱۰۰ عدد پیامک برای گوش به زنگ ها ۲۰۰۰ تومان
هزینه درخواست گوش به زنگ ۳۰۰۰ تومانراهنمای انتخاب خدمات


انواع آگهی در املاک‌فر:

در حال حاضر چهار نوع آگهی در املاک‌فر قابل ثبت است:

آگهی ساده: این نوع آگهی پس از ثبت و تایید توسط تیم کارشناسان املاک‌فر، آنلاین شده و در سایت قابل دیدن میباشد. پس از ثبت آگهی‌های جدیدتر، به مررو این نوع آگهی پایینتر رفته و به صفحات بعدی منتقل میشود.

آگهی فرادید ۱ و ۲: شانس دیده‌شدن آگهی‌های ساده به مرور زمان کمتر میشود. نوع آگهی «فرادید ۱ و ۲» آگهی شما را به صفحه اول منتقل میکند.

آگهی سرآمد: این نوع آگهی همواره در صفحه نخست نتایج جستجو، اولین آگهی منطقه خود است.
این تیپ از آگهی به تعداد محدودی برای هر شهر یا منطقه (بسته به جمعیت و تقاضا) قابل سفارش است. این سرویس باعث میشود آگهی شما فارغ از هر نوع شرط زمانی، همواره در صدر سایر آگهی‌ها برای مدت معلومی باقی بماند. در دیده‌شدن این آگهی توسط بازدید کنندگان شک نکنید! تعداد محدودیت برای هر شهر و منطقه توسط کارشناسان املاک‌فر تعیین میگردد.


مفاهیم:

ثبت اولین آگهی در املاک‌فر رایگان است!هزینه ثبت آگهی‌های بعدی در املاک‌‌فر طبق جدول ۶ هزارتومان میباشد و برای ارتقای آن مبالغی طبق جدول تعرفه‌ها دریافت میگردد.

هر آگهی برای مدت زمان مشخصی که در جدول تعرفه‌ها آورده شده در نتایج جستجو برای بازدید کنندگان قابل رویت خواهد بود. پس از آن آگهی بصورت منقضی‌شده نمایش داده میشود.

همانطور که میدانید پس از مدتی آگهی شما اولویت نمایش خود را بدلیل حضور آگهی‌های جدیدتر از دست میدهد. برای حل این مشکل پس از گذشت چند روز شما میتوانید وارد داشبورد خود شده و آگهی خود را به‌روز نمایید. با این عمل آگهی شما مانند روز اول به ابتدای نتایج بازگردد! این امکان بصورت رایگان بعد از گذشت تعداد روز محدودی برای شما فراهم خواهد بود. چنانچه بخواهید پیش از موعد رایگان آگهی خود را به‌روز کنید با صرف مبلغ ناچیزی این امکان برایتان فراهم خواهد شد.

در املاک‌فر این امکان را خواهید داشت که ببینید در چه روزهایی آگهی شما به چه تعداد توسط بازدیدکنندگان بطور خاص مشاهده شده! با کمک این اطلاعات میتوانید استراتژی به‌روزرسانی آگهی خود را تعیین نمایید. فقط آگهی‌های ارتقا یافته قادر به ذخیره‌سازی و نمایش آمار بازدید به آگهی‌دهنده هستند.

چنانچه آگهی خود را به فرادید ارتقا دهید همواره از اولویت بیشتری نسبت به آگهی‌های ساده مشابه در نمایش به بازدیدکنندگان خواهد داشت. و اگر آگهی خود را سرآمد کنید بدون در نظر گرفتن هرگونه اولویتی آگهی شما در ابتدای تمامی آگهی ها خواهد بود! منتها تعداد آگهی‌های سرآمد هر منطقه محدود خواهد بود. شانس دیده شدن آگهی شما با هر بار ارتقا بالاتر خواهد بود.

املاک‌فر این امکان را به کاربران ثبت نام شده میدهد که منتظر نوع خاصی از ملک که خودشان تعیین میکنند باشند. به محض موجود شدن چنین ملکی در بانک اطلاعاتی املاک‌فر کاربران گوش به زنگ مطلع خواهند گشت. اگر میخواهید موجود شدن ملک شما به اطلاع آن دسته از کاربران برسد میتوانید درخواست ارسال پیامک به آنها را بدهید. این تعداد پیامک برای آگهی‌های ارتقا یافته در جدول مشخص شده. شما میتوانید تا موقعی که تعداد پیامک‌هایتان تمام نشده به دفعات از این سرویس استفاده نمایید. ولی پس از پایان آن با پرداخت مبلغ ناچیزی دوباره این امکان برایتان فراهم خواهد بود.

کاربر گرامی، ممکن است بعضی از قابلیت‌های املاک‌فر درست نمایش داده نشود یا کار نکنند، لطفاً از مرورگر Chrome یا Firefox استفاده نمایید. X
کاربر گرامی، متاسفانه مرورگر اینترنت شما به روز نیست. لطفاً جهت گشت و گذار امن در اینترنت و کارکرد درست سایت مرورگر خود را بصورت مستقیم از Chrome آپدیت نمایید. X
کاربر گرامی، متاسفانه مرورگر اینترنت شما به روز نیست. لطفاً جهت گشت و گذار امن در اینترنت و کارکرد درست سایت مرورگر خود را بصورت مستقیم از Firefox آپدیت نمایید. X